Benefiční koncert na Náplavce - DOBROTYL

Dne 2. prosince se v rámci již devátého ročníku charitativního projektu Dobrotyl
uskutečnil benefiční koncert v prostorách Bar & Bistro Nãplavka. Akce se setkala s
velmi pozitivním ohlasem a byla po všech stránkách úspěšná – zúčastnil se jí velký
počet diváků, studentů i dalších hostů, kteří přišli podpořit dobrou věc.

Program večera byl zahájen úvodní promluvou ředitele Gymnázia J. K. Tyla, který
připomněl smysl projektu Dobrotyl a poděkoval všem organizátorům i účinkujícím za
jejich nasazení. Hlavní část programu tvořila hudební vystoupení, která diváky zaujala
svou pestrostí i vysokou úrovní. Vystoupil Orchestr GJKT pod vedením Jany Kotlerové,
dále kapela Papercuts a také český zpěvák a skladatel Slavíček.

Součástí benefičního večera však nebyl pouze hudební program. Významnou část tvořil
také online rozhovor s rodinou, pro kterou byly finanční prostředky během akce
vybírány, což celému koncertu dodalo silný lidský rozměr. Nechyběla ani dražba obrazů
a maleb vytvořených studenty Gymnázia J. K. Tyla, která přispěla k celkové vybrané
částce a zároveň představila umělecký talent studentů školy.

Celý večer se nesl v příjemné a přátelské atmosféře a potvrdil, že projekt Dobrotyl má
na gymnáziu dlouholetou tradici a smysl, a proto děkujeme za štědrost a podporu, bez
které by akce nemohla být zrealizována.